3D mapa Lyttelton

Satelitní mapa Lyttelton

název bez diakritiky: Lyttelton
správní zařazení: Pretoria, Guateng, Jižní Afrika, Afrika
zeměpisná poloha: 25° 50' 0" South, 28° 13' 0" East

Lyttelton a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa LytteltonVítejte na stránce věnované satelitní mapě Lyttelton. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Lyttelton, administrativně je místo zařazeno do oblasti Pretoria, Guateng, Jižní Afrika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 25° 50' 0" South, 28° 13' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Lyttelton v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Lyttelton

Hotely Lyttelton: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Lyttelton: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Lyttelton, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Lyttelton Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Lyttelton. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Lyttelton

3D mapa Lyttelton v Google Earth

satelitní 3D mapa Lyttelton, Jižní Afrika

3D mapa LytteltonGoogle Earth – podívejte se na Lyttelton z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Lyttelton dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Lyttelton shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Lyttelton, Jižní Afrika v Google Earth »

Letiště Lyttelton a okolí

Letiště ve městě Lyttelton a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Lyttelton říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Lyttelton (Jižní Afrika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Lyttelton a celou oblast Jižní Afrika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Lyttelton

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Lyttelton: textový odkaz

satelitní mapu Lyttelton: obrázkový odkaz

satelitní mapu Lyttelton

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Lyttelton: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Lyttelton: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Lyttelton: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Yaocun v oblasti Xiyang, Shanxi, Čína
  2. Gowhar Posht v oblasti Sistan and Baluchestan, Írán
  3. Pargny-les-Reims v oblasti Reims, Marne, Champagne-Ardenne, Francie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.