3D mapa Pevensey Place

Satelitní mapa Pevensey Place

název bez diakritiky: Pevensey Place
správní zařazení: Underberg (O), KwazuluNatal, Jižní Afrika, Afrika
zeměpisná poloha: 29° 46' 0" South, 29° 37' 0" East

Pevensey Place a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Pevensey PlaceVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pevensey Place. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Pevensey Place, administrativně je místo zařazeno do oblasti Underberg (O), KwazuluNatal, Jižní Afrika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 29° 46' 0" South, 29° 37' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pevensey Place v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pevensey Place

Hotely Pevensey Place: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pevensey Place: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pevensey Place, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pevensey Place Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pevensey Place. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pevensey Place

3D mapa Pevensey Place v Google Earth

satelitní 3D mapa Pevensey Place, Jižní Afrika

3D mapa Pevensey PlaceGoogle Earth – podívejte se na Pevensey Place z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pevensey Place dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pevensey Place shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pevensey Place, Jižní Afrika v Google Earth »

Letiště Pevensey Place a okolí

Letiště ve městě Pevensey Place a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pevensey Place říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pevensey Place (Jižní Afrika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pevensey Place a celou oblast Jižní Afrika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pevensey Place

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pevensey Place: textový odkaz

satelitní mapu Pevensey Place: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pevensey Place

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pevensey Place: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pevensey Place: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pevensey Place: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Los Naranjos v oblasti Pasaquina, La Union, Salvador
  2. Castile Cove v oblasti Clayton County, Georgia, Spojené státy americké
  3. Bustan `Aziz v oblasti Diyala, Irák

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.