3D mapa Tshirolwe

Satelitní mapa Tshirolwe

název bez diakritiky: Tshirolwe
správní zařazení: Dzanani, Northern Province, Jižní Afrika, Afrika
zeměpisná poloha: 22° 54' 0" South, 30° 0' 0" East

Tshirolwe a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa TshirolweVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tshirolwe. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tshirolwe, administrativně je místo zařazeno do oblasti Dzanani, Northern Province, Jižní Afrika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 54' 0" South, 30° 0' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tshirolwe v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tshirolwe

Hotely Tshirolwe: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tshirolwe: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tshirolwe, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tshirolwe Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tshirolwe. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tshirolwe

3D mapa Tshirolwe v Google Earth

satelitní 3D mapa Tshirolwe, Jižní Afrika

3D mapa TshirolweGoogle Earth – podívejte se na Tshirolwe z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tshirolwe dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tshirolwe shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tshirolwe, Jižní Afrika v Google Earth »

Letiště Tshirolwe a okolí

Letiště ve městě Tshirolwe a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tshirolwe říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tshirolwe (Jižní Afrika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tshirolwe a celou oblast Jižní Afrika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tshirolwe

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tshirolwe: textový odkaz

satelitní mapu Tshirolwe: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tshirolwe

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tshirolwe: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tshirolwe: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tshirolwe: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ch'angp'yong-nodongjagu v oblasti Changang, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  2. Campagnette v oblasti Boulogne-sur-Mer, Pas-de-Calais, Nord-Pas-de-Calais, Francie
  3. Palazuelos de Eresma v oblasti Segovia, Castilla y Leon, Španělsko
  4. Gazani v oblasti Sistan and Baluchestan, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.