3D mapa Thohoyandou

Satelitní mapa Thohoyandou

název bez diakritiky: Thohoyandou
správní zařazení: Thohoyandou, Northern Province, Jižní Afrika, Afrika
zeměpisná poloha: 22° 57' 0" South, 30° 29' 0" East

Thohoyandou a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ThohoyandouVítejte na stránce věnované satelitní mapě Thohoyandou. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Thohoyandou, administrativně je místo zařazeno do oblasti Thohoyandou, Northern Province, Jižní Afrika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 57' 0" South, 30° 29' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Thohoyandou v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Thohoyandou

Hotely Thohoyandou: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Thohoyandou: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Thohoyandou, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Thohoyandou Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Thohoyandou. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Thohoyandou

3D mapa Thohoyandou v Google Earth

satelitní 3D mapa Thohoyandou, Jižní Afrika

3D mapa ThohoyandouGoogle Earth – podívejte se na Thohoyandou z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Thohoyandou dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Thohoyandou shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Thohoyandou, Jižní Afrika v Google Earth »

Letiště Thohoyandou a okolí

Letiště ve městě Thohoyandou a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Thohoyandou říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Thohoyandou (Jižní Afrika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Thohoyandou a celou oblast Jižní Afrika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Thohoyandou

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Thohoyandou: textový odkaz

satelitní mapu Thohoyandou: obrázkový odkaz

satelitní mapu Thohoyandou

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Thohoyandou: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Thohoyandou: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Thohoyandou: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Andrey-Kyuyel' v oblasti Abyyskiy rayon, Republic of Sakha, Rusko
  2. Kohl v oblasti Recklinghausen, Munster, Nordrhein-Westfalen, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.