3D mapa Al Maḩaţţah

Satelitní mapa Al Maḩaţţah

název bez diakritiky: Al Mahattah
správní zařazení: Amman, Jordánsko, Asie
zeměpisná poloha: 31° 58' 0" North, 35° 58' 0" East

Al Maḩaţţah a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Al MahattahVítejte na stránce věnované satelitní mapě Al Maḩaţţah. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Al Mahattah, administrativně je místo zařazeno do oblasti Amman, Jordánsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 31° 58' 0" North, 35° 58' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Al Maḩaţţah v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Al Maḩaţţah

Hotely Al Maḩaţţah: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Al Maḩaţţah: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Al Maḩaţţah, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Al Maḩaţţah Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Al Maḩaţţah. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Al Maḩaţţah

3D mapa Al Maḩaţţah v Google Earth

satelitní 3D mapa Al Maḩaţţah, Jordánsko

3D mapa Al MaḩaţţahGoogle Earth – podívejte se na Al Maḩaţţah z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Al Maḩaţţah dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Al Maḩaţţah shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Al Maḩaţţah, Jordánsko v Google Earth »

Letiště Al Maḩaţţah a okolí

Letiště ve městě Al Maḩaţţah a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Al Maḩaţţah říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Al Maḩaţţah (Jordánsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Al Maḩaţţah a celou oblast Jordánsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Al Maḩaţţah

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Al Maḩaţţah: textový odkaz

satelitní mapu Al Maḩaţţah: obrázkový odkaz

satelitní mapu Al Maḩaţţah

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Al Maḩaţţah: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Al Maḩaţţah: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Al Maḩaţţah: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Huilongshan v oblasti Huanren, Liaoning, Čína
  2. El Wak v oblasti N. Eastern, Keňa
  3. Baijian v oblasti Ji Xian, Tianjin, Čína
  4. Monte Oscuro v oblasti Zacapa, Zacapa, Guatemala

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.