3D mapa Khirbat `Assāf

Satelitní mapa Khirbat `Assāf

název bez diakritiky: Khirbat `Assaf
správní zařazení: Amman, Jordánsko, Asie
zeměpisná poloha: 32° 0' 0" North, 35° 52' 0" East

Khirbat `Assāf a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Khirbat `AssafVítejte na stránce věnované satelitní mapě Khirbat `Assāf. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Khirbat `Assaf, administrativně je místo zařazeno do oblasti Amman, Jordánsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 32° 0' 0" North, 35° 52' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Khirbat `Assāf v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Khirbat `Assāf

Hotely Khirbat `Assāf: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Khirbat `Assāf: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Khirbat `Assāf, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Khirbat `Assāf Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Khirbat `Assāf. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Khirbat `Assāf

3D mapa Khirbat `Assāf v Google Earth

satelitní 3D mapa Khirbat `Assāf, Jordánsko

3D mapa Khirbat `AssāfGoogle Earth – podívejte se na Khirbat `Assāf z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Khirbat `Assāf dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Khirbat `Assāf shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Khirbat `Assāf, Jordánsko v Google Earth »

Letiště Khirbat `Assāf a okolí

Letiště ve městě Khirbat `Assāf a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Khirbat `Assāf říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Khirbat `Assāf (Jordánsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Khirbat `Assāf a celou oblast Jordánsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Khirbat `Assāf

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Khirbat `Assāf: textový odkaz

satelitní mapu Khirbat `Assāf: obrázkový odkaz

satelitní mapu Khirbat `Assāf

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Khirbat `Assāf: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Khirbat `Assāf: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Khirbat `Assāf: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Isharheri v oblasti Rohtak, Haryana, Indie
  2. Shanrenqiao v oblasti Wuxian, Jiangsu, Čína
  3. Okurekpo v oblasti EthiopeE, Delta, Nigérie
  4. Lone Chimney (historical) v oblasti Pawnee County, Oklahoma, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.