3D mapa Kufayrāt Abū Khīnan

Satelitní mapa Kufayrāt Abū Khīnan

název bez diakritiky: Kufayrat Abu Khinan
správní zařazení: Amman, Jordánsko, Asie
zeměpisná poloha: 31° 44' 0" North, 35° 48' 0" East

Kufayrāt Abū Khīnan a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kufayrat Abu KhinanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kufayrāt Abū Khīnan. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kufayrat Abu Khinan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Amman, Jordánsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 31° 44' 0" North, 35° 48' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kufayrāt Abū Khīnan v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kufayrāt Abū Khīnan

Hotely Kufayrāt Abū Khīnan: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kufayrāt Abū Khīnan: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kufayrāt Abū Khīnan, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kufayrāt Abū Khīnan Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kufayrāt Abū Khīnan. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kufayrāt Abū Khīnan

3D mapa Kufayrāt Abū Khīnan v Google Earth

satelitní 3D mapa Kufayrāt Abū Khīnan, Jordánsko

3D mapa Kufayrāt Abū KhīnanGoogle Earth – podívejte se na Kufayrāt Abū Khīnan z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kufayrāt Abū Khīnan dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kufayrāt Abū Khīnan shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kufayrāt Abū Khīnan, Jordánsko v Google Earth »

Letiště Kufayrāt Abū Khīnan a okolí

Letiště ve městě Kufayrāt Abū Khīnan a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kufayrāt Abū Khīnan říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kufayrāt Abū Khīnan (Jordánsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kufayrāt Abū Khīnan a celou oblast Jordánsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kufayrāt Abū Khīnan

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kufayrāt Abū Khīnan: textový odkaz

satelitní mapu Kufayrāt Abū Khīnan: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kufayrāt Abū Khīnan

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kufayrāt Abū Khīnan: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kufayrāt Abū Khīnan: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kufayrāt Abū Khīnan: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. El 'Aoueinat v oblasti Ould Yenge, Guidimaka, Mauretánie
  2. Springville v oblasti Utah County, Utah, Spojené státy americké
  3. Mucumpiz v oblasti Libertador, Merida, Venezuela
  4. Tripoli Mill v oblasti Grafton County, New Hampshire, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.