3D mapa Umm as Summāq

Satelitní mapa Umm as Summāq

název bez diakritiky: Umm as Summaq
správní zařazení: Amman, Jordánsko, Asie
zeměpisná poloha: 31° 59' 0" North, 35° 51' 0" East

Umm as Summāq a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Umm as SummaqVítejte na stránce věnované satelitní mapě Umm as Summāq. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Umm as Summaq, administrativně je místo zařazeno do oblasti Amman, Jordánsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 31° 59' 0" North, 35° 51' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Umm as Summāq v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Umm as Summāq

Hotely Umm as Summāq: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Umm as Summāq: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Umm as Summāq, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Umm as Summāq Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Umm as Summāq. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Umm as Summāq

3D mapa Umm as Summāq v Google Earth

satelitní 3D mapa Umm as Summāq, Jordánsko

3D mapa Umm as SummāqGoogle Earth – podívejte se na Umm as Summāq z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Umm as Summāq dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Umm as Summāq shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Umm as Summāq, Jordánsko v Google Earth »

Letiště Umm as Summāq a okolí

Letiště ve městě Umm as Summāq a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Umm as Summāq říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Umm as Summāq (Jordánsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Umm as Summāq a celou oblast Jordánsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Umm as Summāq

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Umm as Summāq: textový odkaz

satelitní mapu Umm as Summāq: obrázkový odkaz

satelitní mapu Umm as Summāq

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Umm as Summāq: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Umm as Summāq: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Umm as Summāq: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bargarh v oblasti Surguja (Ambikapur), Madhya Pradesh, Indie
  2. Popesti v oblasti Prahova, Rumunsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.