3D mapa Wādī Mūsá

Satelitní mapa Wādī Mūsá

název bez diakritiky: Wadi Musa
správní zařazení: Ma-an, Jordánsko, Asie
zeměpisná poloha: 30° 19' 0" North, 35° 29' 0" East

Wādī Mūsá a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Wadi MusaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Wādī Mūsá. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Wadi Musa, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ma-an, Jordánsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 30° 19' 0" North, 35° 29' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Wādī Mūsá v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Wādī Mūsá

Hotely Wādī Mūsá: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Wādī Mūsá: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Wādī Mūsá, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Wādī Mūsá Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Wādī Mūsá. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Wādī Mūsá

3D mapa Wādī Mūsá v Google Earth

satelitní 3D mapa Wādī Mūsá, Jordánsko

3D mapa Wādī MūsáGoogle Earth – podívejte se na Wādī Mūsá z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Wādī Mūsá dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Wādī Mūsá shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Wādī Mūsá, Jordánsko v Google Earth »

Letiště Wādī Mūsá a okolí

Letiště ve městě Wādī Mūsá a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Wādī Mūsá říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Wādī Mūsá (Jordánsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Wādī Mūsá a celou oblast Jordánsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Wādī Mūsá

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Wādī Mūsá: textový odkaz

satelitní mapu Wādī Mūsá: obrázkový odkaz

satelitní mapu Wādī Mūsá

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Wādī Mūsá: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Wādī Mūsá: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Wādī Mūsá: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Saint-Front-la-Riviere v oblasti Nontron, Dordogne, Aquitaine, Francie
  2. Lultzhausen v oblasti Wiltz, Diekirch, Lucembursko
  3. Bondeli v oblasti Bangassou, Mbomou, Středoafrická republika
  4. Panggang v oblasti Gunung Kidul, D.I Yogyakarta, Indonésie
  5. Anjir Dar v oblasti Kerman, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.