3D mapa Sūwaymah

Satelitní mapa Sūwaymah

název bez diakritiky: Suwaymah
správní zařazení: Salt (Balqa), Jordánsko, Asie
zeměpisná poloha: 31° 46' 36" North, 35° 35' 38" East

Sūwaymah a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SuwaymahVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sūwaymah. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Suwaymah, administrativně je místo zařazeno do oblasti Salt (Balqa), Jordánsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 31° 46' 36" North, 35° 35' 38" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sūwaymah v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sūwaymah

Hotely Sūwaymah: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sūwaymah: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sūwaymah, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sūwaymah Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sūwaymah. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Sūwaymah

3D mapa Sūwaymah v Google Earth

satelitní 3D mapa Sūwaymah, Jordánsko

3D mapa SūwaymahGoogle Earth – podívejte se na Sūwaymah z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sūwaymah dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sūwaymah shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sūwaymah, Jordánsko v Google Earth »

Letiště Sūwaymah a okolí

Letiště ve městě Sūwaymah a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sūwaymah říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sūwaymah (Jordánsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sūwaymah a celou oblast Jordánsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sūwaymah

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sūwaymah: textový odkaz

satelitní mapu Sūwaymah: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sūwaymah

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sūwaymah: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sūwaymah: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sūwaymah: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Besenli v oblasti K. Maras, Turecko
  2. Wiyalapitiya v oblasti Sabaragamuwa, Srí Lanka
  3. Chapotin v oblasti Ouest, Haiti
  4. Sultanabad II v oblasti Hyderabad, Sind, Pákistán
  5. Mision Santa Teresa v oblasti Mcal. Estigarribia, Boqueron, Paraguay
  6. Zaluzh'ye v oblasti Khmelnytska, Ukrajina

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.