3D mapa Phumĭ Tœ̆k Chréab

Satelitní mapa Phumĭ Tœ̆k Chréab

název bez diakritiky: Phumi Toek Chreab
správní zařazení: Baribo, Kampong Chhnang, Kambodža, Asie
zeměpisná poloha: 12° 25' 0" North, 104° 24' 0" East

Phumĭ Tœ̆k Chréab a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Phumi Toek ChreabVítejte na stránce věnované satelitní mapě Phumĭ Tœ̆k Chréab. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Phumi Toek Chreab, administrativně je místo zařazeno do oblasti Baribo, Kampong Chhnang, Kambodža, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 12° 25' 0" North, 104° 24' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Phumĭ Tœ̆k Chréab v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Phumĭ Tœ̆k Chréab

Hotely Phumĭ Tœ̆k Chréab: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Phumĭ Tœ̆k Chréab: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Phumĭ Tœ̆k Chréab, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Phumĭ Tœ̆k Chréab Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Phumĭ Tœ̆k Chréab. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Phumĭ Tœ̆k Chréab

3D mapa Phumĭ Tœ̆k Chréab v Google Earth

satelitní 3D mapa Phumĭ Tœ̆k Chréab, Kambodža

3D mapa Phumĭ Tœ̆k ChréabGoogle Earth – podívejte se na Phumĭ Tœ̆k Chréab z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Phumĭ Tœ̆k Chréab dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Phumĭ Tœ̆k Chréab shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Phumĭ Tœ̆k Chréab, Kambodža v Google Earth »

Letiště Phumĭ Tœ̆k Chréab a okolí

Letiště ve městě Phumĭ Tœ̆k Chréab a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Phumĭ Tœ̆k Chréab říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Phumĭ Tœ̆k Chréab (Kambodža)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Phumĭ Tœ̆k Chréab a celou oblast Kambodža. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Phumĭ Tœ̆k Chréab

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Phumĭ Tœ̆k Chréab: textový odkaz

satelitní mapu Phumĭ Tœ̆k Chréab: obrázkový odkaz

satelitní mapu Phumĭ Tœ̆k Chréab

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Phumĭ Tœ̆k Chréab: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ Tœ̆k Chréab: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ Tœ̆k Chréab: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Beddegama v oblasti Uva, Srí Lanka
  2. Umm `Adasah v oblasti Aleppo (Halab), Sýrie
  3. Dahir v oblasti Mahdha, Al Dhahira, Omán
  4. Boyuk Qeshlaq v oblasti Zanjan, Írán
  5. Garvan v oblasti Tulcea, Rumunsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.