3D mapa Phumĭ Prey Thum

Satelitní mapa Phumĭ Prey Thum

název bez diakritiky: Phumi Prey Thum
správní zařazení: Samaki Meanchey, Kampong Chhnang, Kambodža, Asie
zeměpisná poloha: 11° 56' 0" North, 104° 32' 0" East

Phumĭ Prey Thum a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Phumi Prey ThumVítejte na stránce věnované satelitní mapě Phumĭ Prey Thum. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Phumi Prey Thum, administrativně je místo zařazeno do oblasti Samaki Meanchey, Kampong Chhnang, Kambodža, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 11° 56' 0" North, 104° 32' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Phumĭ Prey Thum v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Phumĭ Prey Thum

Hotely Phumĭ Prey Thum: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Phumĭ Prey Thum: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Phumĭ Prey Thum, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Phumĭ Prey Thum Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Phumĭ Prey Thum. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Phumĭ Prey Thum

3D mapa Phumĭ Prey Thum v Google Earth

satelitní 3D mapa Phumĭ Prey Thum, Kambodža

3D mapa Phumĭ Prey ThumGoogle Earth – podívejte se na Phumĭ Prey Thum z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Phumĭ Prey Thum dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Phumĭ Prey Thum shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Phumĭ Prey Thum, Kambodža v Google Earth »

Letiště Phumĭ Prey Thum a okolí

Letiště ve městě Phumĭ Prey Thum a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Phumĭ Prey Thum říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Phumĭ Prey Thum (Kambodža)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Phumĭ Prey Thum a celou oblast Kambodža. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Phumĭ Prey Thum

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Phumĭ Prey Thum: textový odkaz

satelitní mapu Phumĭ Prey Thum: obrázkový odkaz

satelitní mapu Phumĭ Prey Thum

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Phumĭ Prey Thum: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ Prey Thum: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ Prey Thum: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Halpanwila v oblasti North Western, Srí Lanka
  2. La Cienega v oblasti San Luis de la Paz, Guanajuato, Mexiko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.