3D mapa Kâmpóng Saôm

Satelitní mapa Kâmpóng Saôm

název bez diakritiky: Kampong Saom
správní zařazení: Kambodža, Asie
zeměpisná poloha: 10° 38' 0" North, 103° 30' 0" East

Kâmpóng Saôm a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kampong SaomVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kâmpóng Saôm. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kampong Saom, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kambodža, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 10° 38' 0" North, 103° 30' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kâmpóng Saôm v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kâmpóng Saôm

Hotely Kâmpóng Saôm: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kâmpóng Saôm: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kâmpóng Saôm, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kâmpóng Saôm Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kâmpóng Saôm. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Kâmpóng Saôm

3D mapa Kâmpóng Saôm v Google Earth

satelitní 3D mapa Kâmpóng Saôm, Kambodža

3D mapa Kâmpóng SaômGoogle Earth – podívejte se na Kâmpóng Saôm z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kâmpóng Saôm dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kâmpóng Saôm shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kâmpóng Saôm, Kambodža v Google Earth »

Letiště Kâmpóng Saôm a okolí

Letiště ve městě Kâmpóng Saôm a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kâmpóng Saôm říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kâmpóng Saôm (Kambodža)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kâmpóng Saôm a celou oblast Kambodža. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kâmpóng Saôm

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kâmpóng Saôm: textový odkaz

satelitní mapu Kâmpóng Saôm: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kâmpóng Saôm

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kâmpóng Saôm: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kâmpóng Saôm: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kâmpóng Saôm: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Dongxinzhuang v oblasti Zunhua, Hebei, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.