3D mapa Phumĭ Thmei

Satelitní mapa Phumĭ Thmei

název bez diakritiky: Phumi Thmei
správní zařazení: Baset, Kampong Speu, Kambodža, Asie
zeměpisná poloha: 11° 10' 0" North, 104° 30' 0" East

Phumĭ Thmei a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Phumi ThmeiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Phumĭ Thmei. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Phumi Thmei, administrativně je místo zařazeno do oblasti Baset, Kampong Speu, Kambodža, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 11° 10' 0" North, 104° 30' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Phumĭ Thmei v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Phumĭ Thmei

Hotely Phumĭ Thmei: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Phumĭ Thmei: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Phumĭ Thmei, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Phumĭ Thmei Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Phumĭ Thmei. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Phumĭ Thmei

3D mapa Phumĭ Thmei v Google Earth

satelitní 3D mapa Phumĭ Thmei, Kambodža

3D mapa Phumĭ ThmeiGoogle Earth – podívejte se na Phumĭ Thmei z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Phumĭ Thmei dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Phumĭ Thmei shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Phumĭ Thmei, Kambodža v Google Earth »

Letiště Phumĭ Thmei a okolí

Letiště ve městě Phumĭ Thmei a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Phumĭ Thmei říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Phumĭ Thmei (Kambodža)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Phumĭ Thmei a celou oblast Kambodža. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Phumĭ Thmei

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Phumĭ Thmei: textový odkaz

satelitní mapu Phumĭ Thmei: obrázkový odkaz

satelitní mapu Phumĭ Thmei

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Phumĭ Thmei: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ Thmei: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ Thmei: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sanwal v oblasti Lumbini, West, Nepál
  2. Garab v oblasti Khuzestan, Írán
  3. Ivanishchevskoye v oblasti Shadrinskiy rayon, Kurganskaya Oblast, Rusko
  4. La Cerca v oblasti Ixtla, Veracruz, Mexiko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.