3D mapa Phumĭ O Ândaeuk Thum

Satelitní mapa Phumĭ O Ândaeuk Thum

název bez diakritiky: Phumi O Andaeuk Thum
správní zařazení: Kampong Svay, Kampong Thom, Kambodža, Asie
zeměpisná poloha: 12° 37' 0" North, 104° 34' 0" East

Phumĭ O Ândaeuk Thum a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Phumi O Andaeuk ThumVítejte na stránce věnované satelitní mapě Phumĭ O Ândaeuk Thum. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Phumi O Andaeuk Thum, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kampong Svay, Kampong Thom, Kambodža, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 12° 37' 0" North, 104° 34' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Phumĭ O Ândaeuk Thum v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Phumĭ O Ândaeuk Thum

Hotely Phumĭ O Ândaeuk Thum: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Phumĭ O Ândaeuk Thum: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Phumĭ O Ândaeuk Thum, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Phumĭ O Ândaeuk Thum Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Phumĭ O Ândaeuk Thum. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Phumĭ O Ândaeuk Thum

3D mapa Phumĭ O Ândaeuk Thum v Google Earth

satelitní 3D mapa Phumĭ O Ândaeuk Thum, Kambodža

3D mapa Phumĭ O Ândaeuk ThumGoogle Earth – podívejte se na Phumĭ O Ândaeuk Thum z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Phumĭ O Ândaeuk Thum dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Phumĭ O Ândaeuk Thum shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Phumĭ O Ândaeuk Thum, Kambodža v Google Earth »

Letiště Phumĭ O Ândaeuk Thum a okolí

Letiště ve městě Phumĭ O Ândaeuk Thum a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Phumĭ O Ândaeuk Thum říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Phumĭ O Ândaeuk Thum (Kambodža)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Phumĭ O Ândaeuk Thum a celou oblast Kambodža. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Phumĭ O Ândaeuk Thum

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Phumĭ O Ândaeuk Thum: textový odkaz

satelitní mapu Phumĭ O Ândaeuk Thum: obrázkový odkaz

satelitní mapu Phumĭ O Ândaeuk Thum

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Phumĭ O Ândaeuk Thum: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ O Ândaeuk Thum: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ O Ândaeuk Thum: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Velanjci v oblasti Srbija, Srbsko a Černá Hora
  2. Konyukhi v oblasti Kalmanskiy rayon, Altayskiy Kray, Rusko
  3. Chak Bhabanipur v oblasti Faridpur Zl, Dhaka Div, Bangladéš
  4. Dadonggezhuang v oblasti Tong Xian, Beijing, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.