3D mapa Phumĭ Péam Phtoŭl

Satelitní mapa Phumĭ Péam Phtoŭl

název bez diakritiky: Phumi Peam Phtoul
správní zařazení: Leuk Dek, Kandal, Kambodža, Asie
zeměpisná poloha: 11° 9' 0" North, 105° 9' 0" East

Phumĭ Péam Phtoŭl a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Phumi Peam PhtoulVítejte na stránce věnované satelitní mapě Phumĭ Péam Phtoŭl. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Phumi Peam Phtoul, administrativně je místo zařazeno do oblasti Leuk Dek, Kandal, Kambodža, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 11° 9' 0" North, 105° 9' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Phumĭ Péam Phtoŭl v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Phumĭ Péam Phtoŭl

Hotely Phumĭ Péam Phtoŭl: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Phumĭ Péam Phtoŭl: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Phumĭ Péam Phtoŭl, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Phumĭ Péam Phtoŭl Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Phumĭ Péam Phtoŭl. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Phumĭ Péam Phtoŭl

3D mapa Phumĭ Péam Phtoŭl v Google Earth

satelitní 3D mapa Phumĭ Péam Phtoŭl, Kambodža

3D mapa Phumĭ Péam PhtoŭlGoogle Earth – podívejte se na Phumĭ Péam Phtoŭl z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Phumĭ Péam Phtoŭl dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Phumĭ Péam Phtoŭl shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Phumĭ Péam Phtoŭl, Kambodža v Google Earth »

Letiště Phumĭ Péam Phtoŭl a okolí

Letiště ve městě Phumĭ Péam Phtoŭl a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Phumĭ Péam Phtoŭl říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Phumĭ Péam Phtoŭl (Kambodža)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Phumĭ Péam Phtoŭl a celou oblast Kambodža. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Phumĭ Péam Phtoŭl

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Phumĭ Péam Phtoŭl: textový odkaz

satelitní mapu Phumĭ Péam Phtoŭl: obrázkový odkaz

satelitní mapu Phumĭ Péam Phtoŭl

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Phumĭ Péam Phtoŭl: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ Péam Phtoŭl: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ Péam Phtoŭl: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Keur Amadou Yassine v oblasti Thies, Senegal
  2. Bethany Dunes v oblasti Sussex County, Delaware, Spojené státy americké
  3. Ap Thuy Thuan (3) v oblasti Long Ho, Vinh Long, Vietnam

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.