3D mapa Phumĭ Trăpeăng Tnaôt

Satelitní mapa Phumĭ Trăpeăng Tnaôt

název bez diakritiky: Phumi Trapeang Tnaot
správní zařazení: Phnom Penh (DC), Kandal, Kambodža, Asie
zeměpisná poloha: 11° 38' 0" North, 104° 44' 0" East

Phumĭ Trăpeăng Tnaôt a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Phumi Trapeang TnaotVítejte na stránce věnované satelitní mapě Phumĭ Trăpeăng Tnaôt. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Phumi Trapeang Tnaot, administrativně je místo zařazeno do oblasti Phnom Penh (DC), Kandal, Kambodža, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 11° 38' 0" North, 104° 44' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Phumĭ Trăpeăng Tnaôt v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Phumĭ Trăpeăng Tnaôt

Hotely Phumĭ Trăpeăng Tnaôt: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Phumĭ Trăpeăng Tnaôt: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Phumĭ Trăpeăng Tnaôt, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Phumĭ Trăpeăng Tnaôt Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Phumĭ Trăpeăng Tnaôt. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Phumĭ Trăpeăng Tnaôt

3D mapa Phumĭ Trăpeăng Tnaôt v Google Earth

satelitní 3D mapa Phumĭ Trăpeăng Tnaôt, Kambodža

3D mapa Phumĭ Trăpeăng TnaôtGoogle Earth – podívejte se na Phumĭ Trăpeăng Tnaôt z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Phumĭ Trăpeăng Tnaôt dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Phumĭ Trăpeăng Tnaôt shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Phumĭ Trăpeăng Tnaôt, Kambodža v Google Earth »

Letiště Phumĭ Trăpeăng Tnaôt a okolí

Letiště ve městě Phumĭ Trăpeăng Tnaôt a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Phumĭ Trăpeăng Tnaôt říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Phumĭ Trăpeăng Tnaôt (Kambodža)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Phumĭ Trăpeăng Tnaôt a celou oblast Kambodža. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Phumĭ Trăpeăng Tnaôt

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Phumĭ Trăpeăng Tnaôt: textový odkaz

satelitní mapu Phumĭ Trăpeăng Tnaôt: obrázkový odkaz

satelitní mapu Phumĭ Trăpeăng Tnaôt

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Phumĭ Trăpeăng Tnaôt: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ Trăpeăng Tnaôt: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ Trăpeăng Tnaôt: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sodra Kolviken v oblasti Bengtsfors Kommun, Alvsborgs Lan, Švédsko
  2. Am Zeefaia v oblasti Oum Hadjer, Batha, Čad

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.