3D mapa Tatai Leu

Satelitní mapa Tatai Leu

název bez diakritiky: Tatai Leu
správní zařazení: Thmar Baing, Koh Kong, Kambodža, Asie
zeměpisná poloha: 11° 48' 0" North, 103° 30' 0" East

Tatai Leu a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Tatai LeuVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tatai Leu. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tatai Leu, administrativně je místo zařazeno do oblasti Thmar Baing, Koh Kong, Kambodža, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 11° 48' 0" North, 103° 30' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tatai Leu v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tatai Leu

Hotely Tatai Leu: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tatai Leu: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tatai Leu, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tatai Leu Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tatai Leu. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tatai Leu

3D mapa Tatai Leu v Google Earth

satelitní 3D mapa Tatai Leu, Kambodža

3D mapa Tatai LeuGoogle Earth – podívejte se na Tatai Leu z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tatai Leu dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tatai Leu shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tatai Leu, Kambodža v Google Earth »

Letiště Tatai Leu a okolí

Letiště ve městě Tatai Leu a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tatai Leu říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tatai Leu (Kambodža)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tatai Leu a celou oblast Kambodža. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tatai Leu

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tatai Leu: textový odkaz

satelitní mapu Tatai Leu: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tatai Leu

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tatai Leu: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tatai Leu: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tatai Leu: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Pacapaccha v oblasti Jauja, Junin, Peru
  2. Sre Veal v oblasti Sandan, Kampong Thom, Kambodža
  3. Selogiri v oblasti Sukoharjo, Jawa Tengah, Indonésie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.