3D mapa Phumĭ K'âm Sâmnâr

Satelitní mapa Phumĭ K'âm Sâmnâr

název bez diakritiky: Phumi K'am Samnar
správní zařazení: Bakan, Pursat, Kambodža, Asie
zeměpisná poloha: 12° 53' 0" North, 103° 52' 0" East

Phumĭ K'âm Sâmnâr a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Phumi K'am SamnarVítejte na stránce věnované satelitní mapě Phumĭ K'âm Sâmnâr. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Phumi K'am Samnar, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bakan, Pursat, Kambodža, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 12° 53' 0" North, 103° 52' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Phumĭ K'âm Sâmnâr v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Phumĭ K'âm Sâmnâr

Hotely Phumĭ K'âm Sâmnâr: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Phumĭ K'âm Sâmnâr: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Phumĭ K'âm Sâmnâr, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Phumĭ K'âm Sâmnâr Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Phumĭ K'âm Sâmnâr. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Phumĭ K'âm Sâmnâr

3D mapa Phumĭ K'âm Sâmnâr v Google Earth

satelitní 3D mapa Phumĭ K'âm Sâmnâr, Kambodža

3D mapa Phumĭ K'âm SâmnârGoogle Earth – podívejte se na Phumĭ K'âm Sâmnâr z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Phumĭ K'âm Sâmnâr dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Phumĭ K'âm Sâmnâr shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Phumĭ K'âm Sâmnâr, Kambodža v Google Earth »

Letiště Phumĭ K'âm Sâmnâr a okolí

Letiště ve městě Phumĭ K'âm Sâmnâr a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Phumĭ K'âm Sâmnâr říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Phumĭ K'âm Sâmnâr (Kambodža)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Phumĭ K'âm Sâmnâr a celou oblast Kambodža. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Phumĭ K'âm Sâmnâr

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Phumĭ K'âm Sâmnâr: textový odkaz

satelitní mapu Phumĭ K'âm Sâmnâr: obrázkový odkaz

satelitní mapu Phumĭ K'âm Sâmnâr

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Phumĭ K'âm Sâmnâr: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ K'âm Sâmnâr: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ K'âm Sâmnâr: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sandi v oblasti Jammu, Jammu and Kashmir, Indie
  2. Marnora v oblasti Preveza, Ipiros, Řecko
  3. Talovyy v oblasti Pogranichnyy rayon, Primorskiy Kray, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.