3D mapa Phumĭ Peăk Snêng

Satelitní mapa Phumĭ Peăk Snêng

název bez diakritiky: Phumi Peak Sneng
správní zařazení: Angkor Thom, Siem Reap, Kambodža, Asie
zeměpisná poloha: 13° 35' 0" North, 103° 53' 0" East

Phumĭ Peăk Snêng a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Phumi Peak SnengVítejte na stránce věnované satelitní mapě Phumĭ Peăk Snêng. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Phumi Peak Sneng, administrativně je místo zařazeno do oblasti Angkor Thom, Siem Reap, Kambodža, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 35' 0" North, 103° 53' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Phumĭ Peăk Snêng v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Phumĭ Peăk Snêng

Hotely Phumĭ Peăk Snêng: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Phumĭ Peăk Snêng: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Phumĭ Peăk Snêng, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Phumĭ Peăk Snêng Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Phumĭ Peăk Snêng. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Phumĭ Peăk Snêng

3D mapa Phumĭ Peăk Snêng v Google Earth

satelitní 3D mapa Phumĭ Peăk Snêng, Kambodža

3D mapa Phumĭ Peăk SnêngGoogle Earth – podívejte se na Phumĭ Peăk Snêng z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Phumĭ Peăk Snêng dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Phumĭ Peăk Snêng shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Phumĭ Peăk Snêng, Kambodža v Google Earth »

Letiště Phumĭ Peăk Snêng a okolí

Letiště ve městě Phumĭ Peăk Snêng a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Phumĭ Peăk Snêng říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Phumĭ Peăk Snêng (Kambodža)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Phumĭ Peăk Snêng a celou oblast Kambodža. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Phumĭ Peăk Snêng

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Phumĭ Peăk Snêng: textový odkaz

satelitní mapu Phumĭ Peăk Snêng: obrázkový odkaz

satelitní mapu Phumĭ Peăk Snêng

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Phumĭ Peăk Snêng: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ Peăk Snêng: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ Peăk Snêng: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sircana v oblasti Tacna, Tacna, Peru
  2. Khauladubi v oblasti Barisal Zl, Barisal Div, Bangladéš
  3. Ban Phang Kap v oblasti Pattani, Southern, Thajsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.