3D mapa Phumĭ Chréav

Satelitní mapa Phumĭ Chréav

název bez diakritiky: Phumi Chreav
správní zařazení: Siem Reap (PT), Siem Reap, Kambodža, Asie
zeměpisná poloha: 13° 19' 0" North, 103° 53' 0" East

Phumĭ Chréav a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Phumi ChreavVítejte na stránce věnované satelitní mapě Phumĭ Chréav. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Phumi Chreav, administrativně je místo zařazeno do oblasti Siem Reap (PT), Siem Reap, Kambodža, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 19' 0" North, 103° 53' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Phumĭ Chréav v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Phumĭ Chréav

Hotely Phumĭ Chréav: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Phumĭ Chréav: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Phumĭ Chréav, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Phumĭ Chréav Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Phumĭ Chréav. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Phumĭ Chréav

3D mapa Phumĭ Chréav v Google Earth

satelitní 3D mapa Phumĭ Chréav, Kambodža

3D mapa Phumĭ ChréavGoogle Earth – podívejte se na Phumĭ Chréav z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Phumĭ Chréav dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Phumĭ Chréav shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Phumĭ Chréav, Kambodža v Google Earth »

Letiště Phumĭ Chréav a okolí

Letiště ve městě Phumĭ Chréav a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Phumĭ Chréav říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Phumĭ Chréav (Kambodža)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Phumĭ Chréav a celou oblast Kambodža. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Phumĭ Chréav

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Phumĭ Chréav: textový odkaz

satelitní mapu Phumĭ Chréav: obrázkový odkaz

satelitní mapu Phumĭ Chréav

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Phumĭ Chréav: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ Chréav: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ Chréav: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sreten'ye v oblasti Rybinskiy rayon, Yaroslavskaya Oblast, Rusko
  2. Apshatnur v oblasti Novotoryalskiy rayon, Republic of Mariy El, Rusko
  3. Penpkuv v oblasti Rivnenska, Ukrajina
  4. Nung Ikot v oblasti Oruk-Ana, Akwalbom, Nigérie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.