3D mapa Phumĭ Tuŏl Âmpĭl

Satelitní mapa Phumĭ Tuŏl Âmpĭl

název bez diakritiky: Phumi Tuol Ampil
správní zařazení: Ramdoul, Svay Rieng, Kambodža, Asie
zeměpisná poloha: 11° 10' 0" North, 105° 52' 0" East

Phumĭ Tuŏl Âmpĭl a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Phumi Tuol AmpilVítejte na stránce věnované satelitní mapě Phumĭ Tuŏl Âmpĭl. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Phumi Tuol Ampil, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ramdoul, Svay Rieng, Kambodža, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 11° 10' 0" North, 105° 52' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Phumĭ Tuŏl Âmpĭl v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Phumĭ Tuŏl Âmpĭl

Hotely Phumĭ Tuŏl Âmpĭl: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Phumĭ Tuŏl Âmpĭl: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Phumĭ Tuŏl Âmpĭl, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Phumĭ Tuŏl Âmpĭl Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Phumĭ Tuŏl Âmpĭl. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Phumĭ Tuŏl Âmpĭl

3D mapa Phumĭ Tuŏl Âmpĭl v Google Earth

satelitní 3D mapa Phumĭ Tuŏl Âmpĭl, Kambodža

3D mapa Phumĭ Tuŏl ÂmpĭlGoogle Earth – podívejte se na Phumĭ Tuŏl Âmpĭl z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Phumĭ Tuŏl Âmpĭl dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Phumĭ Tuŏl Âmpĭl shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Phumĭ Tuŏl Âmpĭl, Kambodža v Google Earth »

Letiště Phumĭ Tuŏl Âmpĭl a okolí

Letiště ve městě Phumĭ Tuŏl Âmpĭl a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Phumĭ Tuŏl Âmpĭl říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Phumĭ Tuŏl Âmpĭl (Kambodža)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Phumĭ Tuŏl Âmpĭl a celou oblast Kambodža. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Phumĭ Tuŏl Âmpĭl

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Phumĭ Tuŏl Âmpĭl: textový odkaz

satelitní mapu Phumĭ Tuŏl Âmpĭl: obrázkový odkaz

satelitní mapu Phumĭ Tuŏl Âmpĭl

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Phumĭ Tuŏl Âmpĭl: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ Tuŏl Âmpĭl: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ Tuŏl Âmpĭl: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. La Dorada v oblasti San Luis de Gaceno, Boyaca, Kolumbie
  2. Dippittigoda v oblasti Western, Srí Lanka
  3. Villio v oblasti Satakunta, Lansi-Suomi, Finsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.