3D mapa Atta

Satelitní mapa Atta

název bez diakritiky: Atta
správní zařazení: Mayo-Banyo, Adamoua, Kamerun, Afrika
zeměpisná poloha: 6° 27' 0" North, 11° 17' 0" East

Atta a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AttaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Atta. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Atta, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mayo-Banyo, Adamoua, Kamerun, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 6° 27' 0" North, 11° 17' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Atta v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Atta

Hotely Atta: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Atta: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Atta, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Atta Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Atta. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Atta

3D mapa Atta v Google Earth

satelitní 3D mapa Atta, Kamerun

3D mapa AttaGoogle Earth – podívejte se na Atta z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Atta dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Atta shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Atta, Kamerun v Google Earth »

Letiště Atta a okolí

Letiště ve městě Atta a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Atta říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Atta (Kamerun)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Atta a celou oblast Kamerun. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Atta

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Atta: textový odkaz

satelitní mapu Atta: obrázkový odkaz

satelitní mapu Atta

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Atta: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Atta: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Atta: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Casuto v oblasti Los Vilos, Choapa, Chile
  2. Habay-la-Neuve v oblasti Luxembourg, Wallonne, Belgie
  3. Marinha v oblasti Pedrogao Grande, Pinhal Interior Norte, Centro, Portugalsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.