3D mapa Makouri

Satelitní mapa Makouri

název bez diakritiky: Makouri
správní zařazení: Mbam, Centre, Kamerun, Afrika
zeměpisná poloha: 5° 29' 0" North, 12° 52' 0" East

Makouri a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MakouriVítejte na stránce věnované satelitní mapě Makouri. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Makouri, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mbam, Centre, Kamerun, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 5° 29' 0" North, 12° 52' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Makouri v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Makouri

Hotely Makouri: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Makouri: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Makouri, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Makouri Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Makouri. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Makouri

3D mapa Makouri v Google Earth

satelitní 3D mapa Makouri, Kamerun

3D mapa MakouriGoogle Earth – podívejte se na Makouri z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Makouri dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Makouri shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Makouri, Kamerun v Google Earth »

Letiště Makouri a okolí

Letiště ve městě Makouri a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Makouri říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Makouri (Kamerun)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Makouri a celou oblast Kamerun. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Makouri

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Makouri: textový odkaz

satelitní mapu Makouri: obrázkový odkaz

satelitní mapu Makouri

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Makouri: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Makouri: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Makouri: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ban Phon Than v oblasti Roi Et, Northeastern, Thajsko
  2. Gayter v oblasti Komsomolskiy rayon, Khabarovskiy Kray, Rusko
  3. La Cruz de La India v oblasti El Jicaral, Leon, Nikaragua
  4. Mozaffarabad v oblasti Esfahan, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.