3D mapa Angongo

Satelitní mapa Angongo

název bez diakritiky: Angongo
správní zařazení: Mefou, Centre, Kamerun, Afrika
zeměpisná poloha: 3° 47' 0" North, 11° 18' 0" East

Angongo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AngongoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Angongo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Angongo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mefou, Centre, Kamerun, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 3° 47' 0" North, 11° 18' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Angongo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Angongo

Hotely Angongo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Angongo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Angongo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Angongo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Angongo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Angongo

3D mapa Angongo v Google Earth

satelitní 3D mapa Angongo, Kamerun

3D mapa AngongoGoogle Earth – podívejte se na Angongo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Angongo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Angongo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Angongo, Kamerun v Google Earth »

Letiště Angongo a okolí

Letiště ve městě Angongo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Angongo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Angongo (Kamerun)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Angongo a celou oblast Kamerun. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Angongo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Angongo: textový odkaz

satelitní mapu Angongo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Angongo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Angongo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Angongo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Angongo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Nordmaling v oblasti Nordmaling Kommun, Vasterbottens Lan, Švédsko
  2. Lhotka v oblasti Beroun, Středočeský kraj, Česká republika
  3. Lalakah Mahalleh-ye Chubar v oblasti Gilan, Írán
  4. Tabingan v oblasti Seikpyu, Magwe, Barma
  5. Agrokipia v oblasti Nicosia, Kypr

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.