3D mapa Metiykpwale

Satelitní mapa Metiykpwale

název bez diakritiky: Metiykpwale
správní zařazení: Ntem, Sud, Kamerun, Afrika
zeměpisná poloha: 2° 51' 0" North, 11° 30' 0" East

Metiykpwale a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MetiykpwaleVítejte na stránce věnované satelitní mapě Metiykpwale. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Metiykpwale, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ntem, Sud, Kamerun, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 2° 51' 0" North, 11° 30' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Metiykpwale v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Metiykpwale

Hotely Metiykpwale: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Metiykpwale: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Metiykpwale, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Metiykpwale Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Metiykpwale. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Metiykpwale

3D mapa Metiykpwale v Google Earth

satelitní 3D mapa Metiykpwale, Kamerun

3D mapa MetiykpwaleGoogle Earth – podívejte se na Metiykpwale z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Metiykpwale dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Metiykpwale shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Metiykpwale, Kamerun v Google Earth »

Letiště Metiykpwale a okolí

Letiště ve městě Metiykpwale a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Metiykpwale říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Metiykpwale (Kamerun)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Metiykpwale a celou oblast Kamerun. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Metiykpwale

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Metiykpwale: textový odkaz

satelitní mapu Metiykpwale: obrázkový odkaz

satelitní mapu Metiykpwale

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Metiykpwale: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Metiykpwale: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Metiykpwale: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Haludpukhur v oblasti Purbi Singhbhum, Bihar, Indie
  2. Krutets v oblasti Parfinskiy rayon, Novgorodskaya Oblast, Rusko
  3. Konglin v oblasti Mong Pan, Shan, Barma
  4. Stara Mahala v oblasti Kosovo, Srbsko a Černá Hora
  5. Padrao v oblasti Maia, Grande Porto, Norte, Portugalsko
  6. Pucangsewu v oblasti Gresik, Jawa Timur, Indonésie
  7. Gornji Potok v oblasti Republika Srpska, Bosna a Hercegovina

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.