3D mapa Portugal Cove

Satelitní mapa Portugal Cove

název bez diakritiky: Portugal Cove
správní zařazení: Division No. 1, Newfoundland And Labrador, Kanada, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 47° 38' 0" North, 52° 51' 0" West

Portugal Cove a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Portugal CoveVítejte na stránce věnované satelitní mapě Portugal Cove. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Portugal Cove, administrativně je místo zařazeno do oblasti Division No. 1, Newfoundland And Labrador, Kanada, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 47° 38' 0" North, 52° 51' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Portugal Cove v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Portugal Cove

Hotely Portugal Cove: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Portugal Cove: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Portugal Cove, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Portugal Cove Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Portugal Cove. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Portugal Cove

3D mapa Portugal Cove v Google Earth

satelitní 3D mapa Portugal Cove, Kanada

3D mapa Portugal CoveGoogle Earth – podívejte se na Portugal Cove z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Portugal Cove dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Portugal Cove shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Portugal Cove, Kanada v Google Earth »

Letiště Portugal Cove a okolí

Letiště ve městě Portugal Cove a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Portugal Cove říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Portugal Cove (Kanada)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Portugal Cove a celou oblast Kanada. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Portugal Cove

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Portugal Cove: textový odkaz

satelitní mapu Portugal Cove: obrázkový odkaz

satelitní mapu Portugal Cove

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Portugal Cove: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Portugal Cove: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Portugal Cove: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Santana v oblasti Cristino Castro, Piaui, Brazílie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.