3D mapa Pouch Cove

Satelitní mapa Pouch Cove

název bez diakritiky: Pouch Cove
správní zařazení: Division No. 1, Newfoundland And Labrador, Kanada, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 47° 46' 0" North, 52° 46' 0" West

Pouch Cove a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Pouch CoveVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pouch Cove. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Pouch Cove, administrativně je místo zařazeno do oblasti Division No. 1, Newfoundland And Labrador, Kanada, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 47° 46' 0" North, 52° 46' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pouch Cove v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pouch Cove

Hotely Pouch Cove: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pouch Cove: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pouch Cove, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pouch Cove Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pouch Cove. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pouch Cove

3D mapa Pouch Cove v Google Earth

satelitní 3D mapa Pouch Cove, Kanada

3D mapa Pouch CoveGoogle Earth – podívejte se na Pouch Cove z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pouch Cove dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pouch Cove shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pouch Cove, Kanada v Google Earth »

Letiště Pouch Cove a okolí

Letiště ve městě Pouch Cove a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pouch Cove říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pouch Cove (Kanada)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pouch Cove a celou oblast Kanada. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pouch Cove

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pouch Cove: textový odkaz

satelitní mapu Pouch Cove: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pouch Cove

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pouch Cove: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pouch Cove: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pouch Cove: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ch'unsaeng v oblasti Kyongsangbuk-Do, Korejská republika
  2. Nyimgba v oblasti Konshish, Benue, Nigérie
  3. Hidden Ledges Cottage Area v oblasti Belmont County, Ohio, Spojené státy americké
  4. Kakele v oblasti Koulikoro, Mali

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.