3D mapa Rouyn

Satelitní mapa Rouyn

název bez diakritiky: Rouyn
správní zařazení: Rouyn-Noranda, Quebec, Kanada, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 48° 15' 0" North, 79° 2' 0" West

Rouyn a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa RouynVítejte na stránce věnované satelitní mapě Rouyn. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Rouyn, administrativně je místo zařazeno do oblasti Rouyn-Noranda, Quebec, Kanada, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 48° 15' 0" North, 79° 2' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Rouyn v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Rouyn

Hotely Rouyn: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Rouyn: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Rouyn, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Rouyn Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Rouyn. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Rouyn

3D mapa Rouyn v Google Earth

satelitní 3D mapa Rouyn, Kanada

3D mapa RouynGoogle Earth – podívejte se na Rouyn z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Rouyn dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Rouyn shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Rouyn, Kanada v Google Earth »

Letiště Rouyn a okolí

Letiště ve městě Rouyn a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Rouyn říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Rouyn (Kanada)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Rouyn a celou oblast Kanada. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Rouyn

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Rouyn: textový odkaz

satelitní mapu Rouyn: obrázkový odkaz

satelitní mapu Rouyn

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Rouyn: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Rouyn: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Rouyn: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Orencik v oblasti Bolu, Turecko
  2. Burton v oblasti Keya Paha County, Nebraska, Spojené státy americké
  3. Graghil v oblasti Mayo, West, Irsko
  4. Ajuket v oblasti Kumi, Kumi, Uganda
  5. Mukhareva v oblasti Danilovskiy rayon, Yaroslavskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.