3D mapa Al Wakrah

Satelitní mapa Al Wakrah

název bez diakritiky: Al Wakrah
správní zařazení: Qatar, Katar, Asie
zeměpisná poloha: 25° 10' 4" North, 51° 36' 25" East

Al Wakrah a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Al WakrahVítejte na stránce věnované satelitní mapě Al Wakrah. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Al Wakrah, administrativně je místo zařazeno do oblasti Qatar, Katar, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 25° 10' 4" North, 51° 36' 25" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Al Wakrah v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Al Wakrah

Hotely Al Wakrah: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Al Wakrah: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Al Wakrah, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Al Wakrah Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Al Wakrah. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Al Wakrah

3D mapa Al Wakrah v Google Earth

satelitní 3D mapa Al Wakrah, Katar

3D mapa Al WakrahGoogle Earth – podívejte se na Al Wakrah z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Al Wakrah dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Al Wakrah shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Al Wakrah, Katar v Google Earth »

Letiště Al Wakrah a okolí

Letiště ve městě Al Wakrah a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Al Wakrah říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Al Wakrah (Katar)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Al Wakrah a celou oblast Katar. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Al Wakrah

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Al Wakrah: textový odkaz

satelitní mapu Al Wakrah: obrázkový odkaz

satelitní mapu Al Wakrah

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Al Wakrah: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Al Wakrah: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Al Wakrah: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Elstad v oblasti Akershus, Norsko
  2. Stitovky v oblasti Domažlice, Plzeňský kraj, Česká republika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.