3D mapa Rozhok

Satelitní mapa Rozhok

název bez diakritiky: Rozhok
správní zařazení: Guryev, Kazachstán, Asie
zeměpisná poloha: 46° 36' 46" North, 48° 45' 32" East

Rozhok a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa RozhokVítejte na stránce věnované satelitní mapě Rozhok. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Rozhok, administrativně je místo zařazeno do oblasti Guryev, Kazachstán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 46° 36' 46" North, 48° 45' 32" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Rozhok v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Rozhok

Hotely Rozhok: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Rozhok: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Rozhok, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Rozhok Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Rozhok. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Rozhok

3D mapa Rozhok v Google Earth

satelitní 3D mapa Rozhok, Kazachstán

3D mapa RozhokGoogle Earth – podívejte se na Rozhok z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Rozhok dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Rozhok shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Rozhok, Kazachstán v Google Earth »

Letiště Rozhok a okolí

Letiště ve městě Rozhok a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Rozhok říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Rozhok (Kazachstán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Rozhok a celou oblast Kazachstán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Rozhok

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Rozhok: textový odkaz

satelitní mapu Rozhok: obrázkový odkaz

satelitní mapu Rozhok

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Rozhok: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Rozhok: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Rozhok: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Guderup v oblasti Nastved, Storstrom, Dánsko
  2. Holkaberg v oblasti Odeshog Kommun, Ostergotlands Lan, Švédsko
  3. Ustrasice v oblasti Tábor, Jihočeský kraj, Česká republika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.