3D mapa Bukey

Satelitní mapa Bukey

název bez diakritiky: Bukey
správní zařazení: Karaganda, Kazachstán, Asie
zeměpisná poloha: 49° 19' 0" North, 76° 16' 0" East

Bukey a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BukeyVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bukey. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bukey, administrativně je místo zařazeno do oblasti Karaganda, Kazachstán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 49° 19' 0" North, 76° 16' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bukey v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bukey

Hotely Bukey: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bukey: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bukey, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bukey Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bukey. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bukey

3D mapa Bukey v Google Earth

satelitní 3D mapa Bukey, Kazachstán

3D mapa BukeyGoogle Earth – podívejte se na Bukey z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bukey dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bukey shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bukey, Kazachstán v Google Earth »

Letiště Bukey a okolí

Letiště ve městě Bukey a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bukey říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bukey (Kazachstán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bukey a celou oblast Kazachstán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bukey

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bukey: textový odkaz

satelitní mapu Bukey: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bukey

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bukey: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bukey: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bukey: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Pun v oblasti Nyaungu, Mandalay, Barma
  2. Navarro v oblasti Ocu, Herrera, Panama
  3. Mera v oblasti Logone-Et-Chari, Extreme-Nord, Kamerun
  4. Pon-mal v oblasti Kyonggi-Do, Korejská republika
  5. East Tremont v oblasti Bronx County, New York, Spojené státy americké
  6. Vorwerk v oblasti Ohrekreis, Magdeburg, Sachsen-Anhalt, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.