3D mapa Kamunyaka

Satelitní mapa Kamunyaka

název bez diakritiky: Kamunyaka
správní zařazení: Central, Keňa, Afrika
zeměpisná poloha: 0° 29' 0" South, 37° 9' 0" East

Kamunyaka a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KamunyakaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kamunyaka. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kamunyaka, administrativně je místo zařazeno do oblasti Central, Keňa, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 0° 29' 0" South, 37° 9' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kamunyaka v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kamunyaka

Hotely Kamunyaka: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kamunyaka: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kamunyaka, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kamunyaka Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kamunyaka. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kamunyaka

3D mapa Kamunyaka v Google Earth

satelitní 3D mapa Kamunyaka, Keňa

3D mapa KamunyakaGoogle Earth – podívejte se na Kamunyaka z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kamunyaka dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kamunyaka shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kamunyaka, Keňa v Google Earth »

Letiště Kamunyaka a okolí

Letiště ve městě Kamunyaka a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kamunyaka říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kamunyaka (Keňa)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kamunyaka a celou oblast Keňa. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kamunyaka

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kamunyaka: textový odkaz

satelitní mapu Kamunyaka: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kamunyaka

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kamunyaka: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kamunyaka: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kamunyaka: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ine v oblasti Ankara, Turecko
  2. El Golfo v oblasti Urbina Jado, Guayas, Ekvádor
  3. Sra Darga v oblasti N. Waziristan, F.a.T.a., Pákistán
  4. Zeregongo v oblasti Bimbo, Ombella-Mpoko, Středoafrická republika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.