3D mapa Ndonga

Satelitní mapa Ndonga

název bez diakritiky: Ndonga
správní zařazení: Central, Keňa, Afrika
zeměpisná poloha: 0° 52' 0" South, 37° 4' 0" East

Ndonga a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa NdongaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ndonga. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ndonga, administrativně je místo zařazeno do oblasti Central, Keňa, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 0° 52' 0" South, 37° 4' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ndonga v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ndonga

Hotely Ndonga: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ndonga: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ndonga, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ndonga Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ndonga. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ndonga

3D mapa Ndonga v Google Earth

satelitní 3D mapa Ndonga, Keňa

3D mapa NdongaGoogle Earth – podívejte se na Ndonga z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ndonga dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ndonga shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ndonga, Keňa v Google Earth »

Letiště Ndonga a okolí

Letiště ve městě Ndonga a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ndonga říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ndonga (Keňa)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ndonga a celou oblast Keňa. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ndonga

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ndonga: textový odkaz

satelitní mapu Ndonga: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ndonga

vyhledávací box

satelitní mapy od Googlu



UPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ndonga: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ndonga: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ndonga: velká mapa jako odkaz



náhodná místa

  1. Eteguevein v oblasti Kientem, Rovníková Guinea
  2. Bol'shaya Sukhoputnaya v oblasti Chanovskiy rayon, Novosibirskaya Oblast, Rusko
  3. Westerly v oblasti Washington County, Rhode Island, Spojené státy americké
  4. Xylokeratea v oblasti Kilkis, Makedonia, Řecko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.