3D mapa Mbale

Satelitní mapa Mbale

název bez diakritiky: Mbale
správní zařazení: Coast, Keňa, Afrika
zeměpisná poloha: 3° 24' 0" South, 38° 23' 0" East

Mbale a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MbaleVítejte na stránce věnované satelitní mapě Mbale. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Mbale, administrativně je místo zařazeno do oblasti Coast, Keňa, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 3° 24' 0" South, 38° 23' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Mbale v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Mbale

Hotely Mbale: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Mbale: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mbale, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Mbale Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mbale. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Mbale

3D mapa Mbale v Google Earth

satelitní 3D mapa Mbale, Keňa

3D mapa MbaleGoogle Earth – podívejte se na Mbale z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Mbale dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Mbale shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Mbale, Keňa v Google Earth »

Letiště Mbale a okolí

Letiště ve městě Mbale a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Mbale říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Mbale (Keňa)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Mbale a celou oblast Keňa. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Mbale

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Mbale: textový odkaz

satelitní mapu Mbale: obrázkový odkaz

satelitní mapu Mbale

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Mbale: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Mbale: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Mbale: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Collana v oblasti Pacajes, La Paz, Bolívie
  2. Goth Mir Imdad Ali Talpur v oblasti Nawab Shah, Sind, Pákistán
  3. Dikenli v oblasti Corum, Turecko
  4. Dubrovo v oblasti Khvastovichskiy rayon, Kaluzhskaya Oblast, Rusko
  5. Gourgouthoi v oblasti Rethimni, Kriti, Řecko
  6. Medina v oblasti Jackson County, West Virginia, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.