3D mapa Nairobi West

Satelitní mapa Nairobi West

název bez diakritiky: Nairobi West
správní zařazení: Nairobi, Keňa, Afrika
zeměpisná poloha: 1° 18' 0" South, 36° 49' 0" East

Nairobi West a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Nairobi WestVítejte na stránce věnované satelitní mapě Nairobi West. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Nairobi West, administrativně je místo zařazeno do oblasti Nairobi, Keňa, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 1° 18' 0" South, 36° 49' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Nairobi West v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Nairobi West

Hotely Nairobi West: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Nairobi West: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Nairobi West, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Nairobi West Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Nairobi West. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Nairobi West

3D mapa Nairobi West v Google Earth

satelitní 3D mapa Nairobi West, Keňa

3D mapa Nairobi WestGoogle Earth – podívejte se na Nairobi West z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Nairobi West dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Nairobi West shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Nairobi West, Keňa v Google Earth »

Letiště Nairobi West a okolí

Letiště ve městě Nairobi West a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Nairobi West říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Nairobi West (Keňa)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Nairobi West a celou oblast Keňa. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Nairobi West

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Nairobi West: textový odkaz

satelitní mapu Nairobi West: obrázkový odkaz

satelitní mapu Nairobi West

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Nairobi West: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Nairobi West: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Nairobi West: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Vix v oblasti Fontenay-la-Comte, Vendee, Pays-de-la-Loire, Francie
  2. Mopombo v oblasti Gamboma, Plateaux, Konžská republika (Brazzaville)
  3. Nsunguliza v oblasti Southern, Malawi

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.