3D mapa Lossom

Satelitní mapa Lossom

název bez diakritiky: Lossom
správní zařazení: Rift Valley, Keňa, Afrika
zeměpisná poloha: 1° 59' 0" North, 35° 3' 0" East

Lossom a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa LossomVítejte na stránce věnované satelitní mapě Lossom. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Lossom, administrativně je místo zařazeno do oblasti Rift Valley, Keňa, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 1° 59' 0" North, 35° 3' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Lossom v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Lossom

Hotely Lossom: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Lossom: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Lossom, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Lossom Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Lossom. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Lossom

3D mapa Lossom v Google Earth

satelitní 3D mapa Lossom, Keňa

3D mapa LossomGoogle Earth – podívejte se na Lossom z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Lossom dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Lossom shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Lossom, Keňa v Google Earth »

Letiště Lossom a okolí

Letiště ve městě Lossom a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Lossom říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Lossom (Keňa)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Lossom a celou oblast Keňa. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Lossom

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Lossom: textový odkaz

satelitní mapu Lossom: obrázkový odkaz

satelitní mapu Lossom

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Lossom: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Lossom: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Lossom: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Baranghauon v oblasti Albay, Region 5, Filipíny
  2. Levinson v oblasti Culberson County, Texas, Spojené státy americké
  3. Dahana v oblasti Wag Hemra, Amhara, Etiopie
  4. Ampitankely v oblasti Ambatolampy, Antananarivo, Madagaskar
  5. Olga v oblasti San Juan County, Washington, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.