3D mapa Salazar

Satelitní mapa Salazar

název bez diakritiky: Salazar
správní zařazení: Belmira, Antioquia, Kolumbie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 6° 33' 57" North, 75° 38' 18" West

Salazar a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SalazarVítejte na stránce věnované satelitní mapě Salazar. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Salazar, administrativně je místo zařazeno do oblasti Belmira, Antioquia, Kolumbie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 6° 33' 57" North, 75° 38' 18" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Salazar v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Salazar

Hotely Salazar: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Salazar: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Salazar, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Salazar Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Salazar. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Salazar

3D mapa Salazar v Google Earth

satelitní 3D mapa Salazar, Kolumbie

3D mapa SalazarGoogle Earth – podívejte se na Salazar z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Salazar dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Salazar shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Salazar, Kolumbie v Google Earth »

Letiště Salazar a okolí

Letiště ve městě Salazar a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Salazar říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Salazar (Kolumbie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Salazar a celou oblast Kolumbie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Salazar

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Salazar: textový odkaz

satelitní mapu Salazar: obrázkový odkaz

satelitní mapu Salazar

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Salazar: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Salazar: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Salazar: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bexleyheath v oblasti Bexley, South East, England, Velká Británie
  2. Xorkol v oblasti Ruoqiang, Xinjiang Uygur, Čína
  3. Otunje v oblasti Tearce, Tetovo, Makedonie
  4. Gorajec Zastawie v oblasti Zamosc I, Lubeiskie, Polsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.