3D mapa Alto Venecia

Satelitní mapa Alto Venecia

název bez diakritiky: Alto Venecia
správní zařazení: Santa Rosa de Osos, Antioquia, Kolumbie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 6° 44' 44" North, 75° 30' 40" West

Alto Venecia a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Alto VeneciaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Alto Venecia. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Alto Venecia, administrativně je místo zařazeno do oblasti Santa Rosa de Osos, Antioquia, Kolumbie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 6° 44' 44" North, 75° 30' 40" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Alto Venecia v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Alto Venecia

Hotely Alto Venecia: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Alto Venecia: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Alto Venecia, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Alto Venecia Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Alto Venecia. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Alto Venecia

3D mapa Alto Venecia v Google Earth

satelitní 3D mapa Alto Venecia, Kolumbie

3D mapa Alto VeneciaGoogle Earth – podívejte se na Alto Venecia z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Alto Venecia dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Alto Venecia shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Alto Venecia, Kolumbie v Google Earth »

Letiště Alto Venecia a okolí

Letiště ve městě Alto Venecia a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Alto Venecia říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Alto Venecia (Kolumbie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Alto Venecia a celou oblast Kolumbie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Alto Venecia

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Alto Venecia: textový odkaz

satelitní mapu Alto Venecia: obrázkový odkaz

satelitní mapu Alto Venecia

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Alto Venecia: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Alto Venecia: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Alto Venecia: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tempe v oblasti Maricopa County, Arizona, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.