3D mapa Santa Sofía

Satelitní mapa Santa Sofía

název bez diakritiky: Santa Sofia
správní zařazení: Gachantiva, Boyaca, Kolumbie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 5° 43' 0" North, 73° 36' 0" West

Santa Sofía a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Santa SofiaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Santa Sofía. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Santa Sofia, administrativně je místo zařazeno do oblasti Gachantiva, Boyaca, Kolumbie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 5° 43' 0" North, 73° 36' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Santa Sofía v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Santa Sofía

Hotely Santa Sofía: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Santa Sofía: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Santa Sofía, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Santa Sofía Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Santa Sofía. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Santa Sofía

3D mapa Santa Sofía v Google Earth

satelitní 3D mapa Santa Sofía, Kolumbie

3D mapa Santa SofíaGoogle Earth – podívejte se na Santa Sofía z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Santa Sofía dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Santa Sofía shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Santa Sofía, Kolumbie v Google Earth »

Letiště Santa Sofía a okolí

Letiště ve městě Santa Sofía a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Santa Sofía říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Santa Sofía (Kolumbie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Santa Sofía a celou oblast Kolumbie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Santa Sofía

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Santa Sofía: textový odkaz

satelitní mapu Santa Sofía: obrázkový odkaz

satelitní mapu Santa Sofía

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Santa Sofía: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Santa Sofía: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Santa Sofía: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bida v oblasti Bida, Niger, Nigérie
  2. Kyle v oblasti Fannin County, Georgia, Spojené státy americké
  3. Torgono v oblasti Stromstad Kommun, Goteborgs och Bohus Lan, Švédsko
  4. Tangtangia v oblasti Mymensingh Zl, Dhaka Div, Bangladéš
  5. Lake Van v oblasti Chaves County, New Mexico, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.