3D mapa Moniquirá

Satelitní mapa Moniquirá

název bez diakritiky: Moniquira
správní zařazení: Villa de Leyva, Boyaca, Kolumbie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 5° 38' 34" North, 73° 33' 50" West

Moniquirá a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MoniquiraVítejte na stránce věnované satelitní mapě Moniquirá. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Moniquira, administrativně je místo zařazeno do oblasti Villa de Leyva, Boyaca, Kolumbie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 5° 38' 34" North, 73° 33' 50" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Moniquirá v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Moniquirá

Hotely Moniquirá: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Moniquirá: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Moniquirá, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Moniquirá Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Moniquirá. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Moniquirá

3D mapa Moniquirá v Google Earth

satelitní 3D mapa Moniquirá, Kolumbie

3D mapa MoniquiráGoogle Earth – podívejte se na Moniquirá z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Moniquirá dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Moniquirá shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Moniquirá, Kolumbie v Google Earth »

Letiště Moniquirá a okolí

Letiště ve městě Moniquirá a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Moniquirá říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Moniquirá (Kolumbie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Moniquirá a celou oblast Kolumbie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Moniquirá

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Moniquirá: textový odkaz

satelitní mapu Moniquirá: obrázkový odkaz

satelitní mapu Moniquirá

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Moniquirá: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Moniquirá: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Moniquirá: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. San Marcos v oblasti La Independencia, Chiapas, Mexiko
  2. Cornjum v oblasti Friesland, Nizozemí
  3. Guseva v oblasti Turinskiy rayon, Sverdlovskaya Oblast, Rusko
  4. La Vernotte v oblasti Vesoul, Haute-Saone, Franche-Comte, Francie
  5. San Jose v oblasti Dist. Juchitan, Oaxaca, Mexiko
  6. Baya v oblasti Shaba, Demokratická republika Kongo (Zair)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.