3D mapa El Palo

Satelitní mapa El Palo

název bez diakritiky: El Palo
správní zařazení: Salamina, Caldas, Kolumbie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 5° 22' 0" North, 75° 33' 0" West

El Palo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa El PaloVítejte na stránce věnované satelitní mapě El Palo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je El Palo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Salamina, Caldas, Kolumbie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 5° 22' 0" North, 75° 33' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: El Palo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely El Palo

Hotely El Palo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely El Palo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě El Palo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě El Palo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě El Palo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města El Palo

3D mapa El Palo v Google Earth

satelitní 3D mapa El Palo, Kolumbie

3D mapa El PaloGoogle Earth – podívejte se na El Palo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu El Palo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu El Palo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa El Palo, Kolumbie v Google Earth »

Letiště El Palo a okolí

Letiště ve městě El Palo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích El Palo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast El Palo (Kolumbie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro El Palo a celou oblast Kolumbie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu El Palo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu El Palo: textový odkaz

satelitní mapu El Palo: obrázkový odkaz

satelitní mapu El Palo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu El Palo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu El Palo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu El Palo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Makashe v oblasti Brest, Bělorusko
  2. Podborov'ye v oblasti Novgorodskiy rayon, Novgorodskaya Oblast, Rusko
  3. Rovaldo v oblasti Uberlandia, Minas Gerais, Brazílie
  4. Qeshlaq-e Hajj `Ali Barat v oblasti East Azarbayejan, Írán
  5. Mliecno v oblasti Dunajska Streda, Trnava, Slovensko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.