3D mapa El Refugio

Satelitní mapa El Refugio

název bez diakritiky: El Refugio
správní zařazení: San Vicente del Caguan, Caqueta, Kolumbie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 2° 43' 8" North, 74° 51' 57" West

El Refugio a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa El RefugioVítejte na stránce věnované satelitní mapě El Refugio. Název zobrazeného místa bez diakritiky je El Refugio, administrativně je místo zařazeno do oblasti San Vicente del Caguan, Caqueta, Kolumbie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 2° 43' 8" North, 74° 51' 57" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: El Refugio v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely El Refugio

Hotely El Refugio: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely El Refugio: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě El Refugio, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě El Refugio Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě El Refugio. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města El Refugio

3D mapa El Refugio v Google Earth

satelitní 3D mapa El Refugio, Kolumbie

3D mapa El RefugioGoogle Earth – podívejte se na El Refugio z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu El Refugio dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu El Refugio shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa El Refugio, Kolumbie v Google Earth »

Letiště El Refugio a okolí

Letiště ve městě El Refugio a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích El Refugio říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast El Refugio (Kolumbie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro El Refugio a celou oblast Kolumbie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu El Refugio

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu El Refugio: textový odkaz

satelitní mapu El Refugio: obrázkový odkaz

satelitní mapu El Refugio

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu El Refugio: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu El Refugio: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu El Refugio: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Nebo v oblasti La Salle Parish, Louisiana, Spojené státy americké
  2. Bailian v oblasti Danzhai, Guizhou, Čína
  3. Nieuw-Wehl v oblasti Gelderland, Nizozemí
  4. Patara-Gupta v oblasti S.Ossetian A.Obl, Gruzie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.