3D mapa Venecia

Satelitní mapa Venecia

název bez diakritiky: Venecia
správní zařazení: Mani, Casanare, Kolumbie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 4° 51' 0" North, 72° 19' 0" West

Venecia a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa VeneciaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Venecia. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Venecia, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mani, Casanare, Kolumbie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 4° 51' 0" North, 72° 19' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Venecia v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Venecia

Hotely Venecia: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Venecia: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Venecia, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Venecia Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Venecia. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Venecia

3D mapa Venecia v Google Earth

satelitní 3D mapa Venecia, Kolumbie

3D mapa VeneciaGoogle Earth – podívejte se na Venecia z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Venecia dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Venecia shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Venecia, Kolumbie v Google Earth »

Letiště Venecia a okolí

Letiště ve městě Venecia a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Venecia říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Venecia (Kolumbie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Venecia a celou oblast Kolumbie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Venecia

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Venecia: textový odkaz

satelitní mapu Venecia: obrázkový odkaz

satelitní mapu Venecia

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Venecia: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Venecia: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Venecia: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Soucy v oblasti Sens, Yonne, Bourgogne, Francie
  2. La Avanzada v oblasti Urdaneta, Lara, Venezuela
  3. Bagsangan v oblasti Sorsogon, Region 5, Filipíny
  4. Voula v oblasti Mobaye, Basse-Kotto, Středoafrická republika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.