3D mapa Guasimal

Satelitní mapa Guasimal

název bez diakritiky: Guasimal
správní zařazení: San Antero, Cordoba, Kolumbie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 9° 20' 0" North, 75° 46' 0" West

Guasimal a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa GuasimalVítejte na stránce věnované satelitní mapě Guasimal. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Guasimal, administrativně je místo zařazeno do oblasti San Antero, Cordoba, Kolumbie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 9° 20' 0" North, 75° 46' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Guasimal v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Guasimal

Hotely Guasimal: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Guasimal: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Guasimal, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Guasimal Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Guasimal. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Guasimal

3D mapa Guasimal v Google Earth

satelitní 3D mapa Guasimal, Kolumbie

3D mapa GuasimalGoogle Earth – podívejte se na Guasimal z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Guasimal dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Guasimal shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Guasimal, Kolumbie v Google Earth »

Letiště Guasimal a okolí

Letiště ve městě Guasimal a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Guasimal říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Guasimal (Kolumbie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Guasimal a celou oblast Kolumbie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Guasimal

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Guasimal: textový odkaz

satelitní mapu Guasimal: obrázkový odkaz

satelitní mapu Guasimal

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Guasimal: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Guasimal: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Guasimal: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kabukinga v oblasti Kivu, Demokratická republika Kongo (Zair)
  2. Kuender v oblasti Lake Grace, Western Australia, Austrálie
  3. Kalchom-ni v oblasti Changang, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.