3D mapa Santa Rosa de Lima

Satelitní mapa Santa Rosa de Lima

název bez diakritiky: Santa Rosa de Lima
správní zařazení: Santa Ana, Magdalena, Kolumbie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 9° 34' 9" North, 74° 27' 24" West

Santa Rosa de Lima a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Santa Rosa de LimaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Santa Rosa de Lima. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Santa Rosa de Lima, administrativně je místo zařazeno do oblasti Santa Ana, Magdalena, Kolumbie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 9° 34' 9" North, 74° 27' 24" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Santa Rosa de Lima v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Santa Rosa de Lima

Hotely Santa Rosa de Lima: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Santa Rosa de Lima: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Santa Rosa de Lima, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Santa Rosa de Lima Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Santa Rosa de Lima. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Santa Rosa de Lima

3D mapa Santa Rosa de Lima v Google Earth

satelitní 3D mapa Santa Rosa de Lima, Kolumbie

3D mapa Santa Rosa de LimaGoogle Earth – podívejte se na Santa Rosa de Lima z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Santa Rosa de Lima dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Santa Rosa de Lima shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Santa Rosa de Lima, Kolumbie v Google Earth »

Letiště Santa Rosa de Lima a okolí

Letiště ve městě Santa Rosa de Lima a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Santa Rosa de Lima říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Santa Rosa de Lima (Kolumbie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Santa Rosa de Lima a celou oblast Kolumbie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Santa Rosa de Lima

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Santa Rosa de Lima: textový odkaz

satelitní mapu Santa Rosa de Lima: obrázkový odkaz

satelitní mapu Santa Rosa de Lima

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Santa Rosa de Lima: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Santa Rosa de Lima: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Santa Rosa de Lima: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Milpillas v oblasti Pitiquito, Sonora, Mexiko
  2. Spas Vilki v oblasti Shakhovskoy rayon, Moscovskaya Oblast, Rusko
  3. Ilarraza v oblasti Alava, Pais Vasco, Španělsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.