3D mapa Miami

Satelitní mapa Miami

název bez diakritiky: Miami
správní zařazení: Cucuta, Norte de Santander, Kolumbie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 7° 53' 27" North, 72° 27' 45" West

Miami a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MiamiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Miami. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Miami, administrativně je místo zařazeno do oblasti Cucuta, Norte de Santander, Kolumbie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 7° 53' 27" North, 72° 27' 45" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Miami v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Miami

Hotely Miami: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Miami: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Miami, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Miami Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Miami. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Miami

3D mapa Miami v Google Earth

satelitní 3D mapa Miami, Kolumbie

3D mapa MiamiGoogle Earth – podívejte se na Miami z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Miami dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Miami shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Miami, Kolumbie v Google Earth »

Letiště Miami a okolí

Letiště ve městě Miami a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Miami říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Miami (Kolumbie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Miami a celou oblast Kolumbie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Miami

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Miami: textový odkaz

satelitní mapu Miami: obrázkový odkaz

satelitní mapu Miami

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Miami: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Miami: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Miami: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Goursi v oblasti Koudougou, Boulkiemde, Burkina Faso
  2. Panjaitan v oblasti Tapanuli Utara, Sumatera Utara, Indonésie
  3. Ikanduli v oblasti Geita, Mwanza, Tanzanie
  4. Vol'nyy v oblasti Ust-Mayskiy rayon, Republic of Sakha, Rusko
  5. Myingagwin v oblasti Ngaputaw, Irrawaddy, Barma

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.