3D mapa Palmarito

Satelitní mapa Palmarito

název bez diakritiky: Palmarito
správní zařazení: San Calixto, Norte de Santander, Kolumbie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 8° 26' 57" North, 73° 15' 37" West

Palmarito a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PalmaritoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Palmarito. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Palmarito, administrativně je místo zařazeno do oblasti San Calixto, Norte de Santander, Kolumbie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 8° 26' 57" North, 73° 15' 37" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Palmarito v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Palmarito

Hotely Palmarito: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Palmarito: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Palmarito, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Palmarito Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Palmarito. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Palmarito

3D mapa Palmarito v Google Earth

satelitní 3D mapa Palmarito, Kolumbie

3D mapa PalmaritoGoogle Earth – podívejte se na Palmarito z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Palmarito dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Palmarito shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Palmarito, Kolumbie v Google Earth »

Letiště Palmarito a okolí

Letiště ve městě Palmarito a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Palmarito říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Palmarito (Kolumbie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Palmarito a celou oblast Kolumbie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Palmarito

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Palmarito: textový odkaz

satelitní mapu Palmarito: obrázkový odkaz

satelitní mapu Palmarito

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Palmarito: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Palmarito: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Palmarito: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Isemi v oblasti Iseyin, Oyo, Nigérie
  2. Bois Morin v oblasti Rennes, Ille-et-Vilaine, Bretagne, Francie
  3. North Hills Estates v oblasti Greenwood County, South Carolina, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.