3D mapa El Palenque

Satelitní mapa El Palenque

název bez diakritiky: El Palenque
správní zařazení: Bucaramanga, Santander, Kolumbie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 7° 5' 11" North, 73° 10' 2" West

El Palenque a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa El PalenqueVítejte na stránce věnované satelitní mapě El Palenque. Název zobrazeného místa bez diakritiky je El Palenque, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bucaramanga, Santander, Kolumbie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 7° 5' 11" North, 73° 10' 2" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: El Palenque v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely El Palenque

Hotely El Palenque: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely El Palenque: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě El Palenque, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě El Palenque Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě El Palenque. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města El Palenque

3D mapa El Palenque v Google Earth

satelitní 3D mapa El Palenque, Kolumbie

3D mapa El PalenqueGoogle Earth – podívejte se na El Palenque z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu El Palenque dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu El Palenque shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa El Palenque, Kolumbie v Google Earth »

Letiště El Palenque a okolí

Letiště ve městě El Palenque a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích El Palenque říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast El Palenque (Kolumbie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro El Palenque a celou oblast Kolumbie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu El Palenque

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu El Palenque: textový odkaz

satelitní mapu El Palenque: obrázkový odkaz

satelitní mapu El Palenque

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu El Palenque: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu El Palenque: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu El Palenque: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Koso T'ig v oblasti North Shewa, Amhara, Etiopie
  2. Bambe v oblasti Paikoro, Niger, Nigérie
  3. Victoria v oblasti Xilitla, San Luis Potosi, Mexiko
  4. Berrouette v oblasti Sud-Est, Haiti

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.