3D mapa Las Piñitas

Satelitní mapa Las Piñitas

název bez diakritiky: Las Pinitas
správní zařazení: Bucaramanga, Santander, Kolumbie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 7° 7' 0" North, 73° 8' 0" West

Las Piñitas a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Las PinitasVítejte na stránce věnované satelitní mapě Las Piñitas. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Las Pinitas, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bucaramanga, Santander, Kolumbie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 7° 7' 0" North, 73° 8' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Las Piñitas v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Las Piñitas

Hotely Las Piñitas: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Las Piñitas: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Las Piñitas, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Las Piñitas Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Las Piñitas. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Las Piñitas

3D mapa Las Piñitas v Google Earth

satelitní 3D mapa Las Piñitas, Kolumbie

3D mapa Las PiñitasGoogle Earth – podívejte se na Las Piñitas z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Las Piñitas dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Las Piñitas shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Las Piñitas, Kolumbie v Google Earth »

Letiště Las Piñitas a okolí

Letiště ve městě Las Piñitas a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Las Piñitas říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Las Piñitas (Kolumbie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Las Piñitas a celou oblast Kolumbie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Las Piñitas

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Las Piñitas: textový odkaz

satelitní mapu Las Piñitas: obrázkový odkaz

satelitní mapu Las Piñitas

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Las Piñitas: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Las Piñitas: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Las Piñitas: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Trieu Gilson v oblasti Hainaut, Wallonne, Belgie
  2. Ilijas v oblasti Federacija Bosne i Hercegovine, Bosna a Hercegovina

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.